Haber

Tekirdağ Marmaraereğlisi Kaymakamı İhtiyaç Sahibi Hanelere Yardım ve Destek Yaptıklarını Açıkladı

Tekirdağ Marmarareğlisi Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, ilçe genelinde 150’ye yakın haneye çeşitli yardım ve takviyelerde bulunduklarını bildirdi.

Marmaraereğlisi Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, ilçelerinin turizm bölgesi olması nedeniyle güvenlik ve asayiş misyonlarına azami yükü yüklediklerini söyledi. Kaymakam Gürbüzerol, yaz döneminde ilçelerinin tatil bölgelerindeki nüfusun büyük oranda arttığını, bu nedenle polis ve jandarma ekiplerinin vatandaşların huzur ve güvenini sağlamak için hassas bir şekilde çalıştığını söyledi.

Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla ilçelerindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olduklarını vurgulayan Gürbüzerol, “Kişisel bakım, ekonomi İhtiyaç sahibi olmayanlara, engellilere, yatalaklara, dullara ve çocukların okul giderlerine yönelik yardım projelerini hassasiyetle yürütüyoruz. Vakfımız tarafından yaklaşık 100-150 haneye yardım yapılmaktadır. Evini temizlemeye gücü yetmeyenlerin evlerini temizliyoruz. Kuaför hizmetinden her türlü talebi karşılıyoruz” dedi. – TEKİRDAĞ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu