Haber

Kemer Belediyesi’nden depremzedelere ücretsiz tıraş hizmeti

Kahramanmaraş’ta 11 ili etkileyen depremlerin ardından Kemer’e gelen depremzedelerin saçlarını Kemer Belediyesi ücretsiz olarak kestiriyor.

Depremlerin olduğu ilk günden bu yana depremzedelerin yanında olan ve olmaya devam eden Kemer Belediyesi, ilçede bulunan vatandaşlarımızın otel ve konutlarında konaklayan depremzedelere ücretsiz saç tıraşı hizmeti veriyor.

Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan misyoner berber ve kuaförler tarafından ücretsiz olarak sağlanan saç tıraşı ve bakımı ile depremzedelere bir nebze de olsa destek olunması amaçlanıyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, depremlerin yaşandığı ilk andan itibaren Kemer Belediyesi ve Kemer halkının depremzedelere her konuda destek olduklarını ve vermeye devam ettiklerini söyledi.

Depremin ardından Kemer’e gelen depremzedelerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya devam ettiklerine işaret eden Başkan Topaloğlu, “Şu anda ilçemizde 13 bin 80 depremzede var. Kimi otelde kalıyor, kimi ise akrabalarının yanında ya da yakınında kalıyor. Kemer Belediyesi olarak depremzedelerimize kişisel bakımları kapsamında ücretsiz tıraş hizmeti vermeye başladık. Elimizden gelen desteği vermeye ve acılarını paylaşmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu