Teknoloji

Yapay zeka artık PopSockets AI Customizer ile telefon kılıflarına da girdi

Popüler bir taşınabilir aksesuar markası. PopSocket’ler, şirket “Özelleştirici” Hizmet/araç yardımıyla kişilerin kasa, cüzdan ve PopSockets tasarımlarını kişiselleştirmelerine olanak tanır. Şirket artık insanlara bu taşınabilir aksesuarların tasarımını kişiselleştirmeleri için yeni yollar sunuyor. Özelleştiricinin üretken yapay zeka içeren güncellenmiş bir sürümü yayınlandı.

The Verge’a göre PopSockets AI Özelleştirici , Stable Diffusion’dan GenAI tarafından desteklenmektedir. İstediğiniz tasarımı markanın web sitesinde metin formatında tanımlayabilirsiniz ve ilgili görsel karşınıza çıkar. Ayrıca bu araca bir fotoğraf ekleyebilir ve arka planı sizin tanımladığınız şekilde değiştirmesini isteyebilirsiniz. AI Customizer ayrıca size aralarından seçim yapabileceğiniz farklı stiller sunar. Araç istediğiniz görüntüyü oluşturduktan sonra, Çantanıza veya cüzdanınıza yazdırabilirsiniz.

PopSockets AI Customizer, ABD’deki resmi web sitesinde mevcuttur. Geçen ay PopSockets, Colorado’daki bir pop-up mağazada insanlara AI Customizer’a erken erişim olanağı sağladı. Bu araçla tasarlanan markanın en iyi tasarımları için 100.000$’a kadar ödüllerDağıtıldığını da belirtelim.

haberetimesgut.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu